Jak inwestować w fundusze z portfelem modelowym OPI?

Dodano - 31 lipca 2015

Z OPI możesz inwestować na 2 sposoby:

 1. naśladować Portfel Modelowy OPI
 2. samodzielnie wybierać fundusze z rankingu funduszy lub tabel i wykresów.

Portfele Modelowe OPI to opcja przygotowana z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą poświęcać zbyt wiele czasu na inwestowanie w fundusze. Poniższy kilkuminutowy film przedstawia najważniejsze zagadnienia, przede wszystkim:

 • jak zacząć inwestować z portfelem modelowym w trakcie trwania strategii agresywnej
 • jak zmodyfikować portfel modelowy OPI aby uzyskać portfel ostrożny lub bezpieczny, dopasowując ryzyko inwestycyjne do własnych oczekiwań
 • czy należy monitorować poszczególne fundusze w trakcie inwestowania z portfelem modelowym OPI
 • jak włączyć powiadomienia sms o zmianie strategii inwestycyjnej

Jeśli masz pytania napisz do nas w komentarzu poniżej.

2 thoughts on “Jak inwestować w fundusze z portfelem modelowym OPI?”

 1. Łukasz pisze:

  Witam
  mam kilka pytan
  skoro porfel modelowy opi jest taki fajny jak tu powyzej mówicie w zakładce: Jak inwestować w fundusze z portfelem modelowym OPI? czy np w zakładce: ile mozna zarobic, to dlaczego będąc w funduszach obligacyjnych bezpiecznych ciagle trace (od 30.05.2015 wykres umowy leci na łeb i szyję)? mam juz mniejsza wartość umowy niz wplacone srodki a ciągle mam wasze portfele, samemu nic nie robie??? to jak to jest???

 2. Adam Gibas Adam Gibas pisze:

  Witam.
  Żeby odpowiedzieć na takie pytanie, musi być bardziej konkretne. Przede wszystkim proszę podać jaki ma Pan produkt i w jakim Towarzystwie. Wszystkie portfele bezpieczne są na małych ale plusach. Także w przypadku funduszy bezpiecznych koszty zarządzania pobierane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe są od zera do najwyżej 2% za rok.
  Ważną sprawą jest też fakt jak długo ma Pan polisę, jak często spłaca składkę, czy zrobił Pan rzeczywiście osobiście konwersję i co z alokacją składek.
  Pana wpis: od 30.05.2015 wykres umowy leci na łeb i szyję)? mam juz mniejsza wartość umowy niz wplacone srodki a ciągle mam wasze portfele, samemu nic nie robie??? to jak to jest??? – nie ma sensu – z tego zdania wynikało by, że ma Pan ujemny stan swoich środków.
  W takich sprawach proszę o kontakt telefoniczny aby pytanie było na bieżąco zrozumiane i wyjaśnione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Państwa danych osobowych jest OPI Fund Sp. z o. o.
z siedzibą w Bytomiu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@opifund.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj