OPI Fund.pl – TOP 10 funduszy. 4-06-2020

Dodano - 4 czerwca 2020

Mamy następny tydzień wzrostów na rynkach światowych. Widzimy to także na wzrostach funduszy inwestycyjnych.

Dzisiaj będziemy przedstawiać fundusze o najkorzystniejszych wzrostach w ostatnim tygodniu – będzie to dalsze ułatwienie w doborze funduszy do Portfeli w przypadku samodzielnego ich tworzenia, przedstawimy fundusze o najlepszych wynikach w ostatnim miesiącu, oraz najlepsze wyniki funduszy od ich sygnałów KUP..

Dla ułatwienia korzystania z poniższych zestawień prezentujemy razem fundusze krajowe i fundusze zagraniczne.

Na początek zobaczymy, które fundusze miały największe wzrosty w ostatnim tygodniu:

Vienna Life

Generali


AXA

AEGON


mBank

Dalej zobaczmy jak wyglądają dzisiaj wyniki najlepszych funduszy od ich sygnałów wygenerowanych przez system SuperTrend2.

Poniżej mamy najlepsze fundusze w całym miesiącu – maju:

Na koniec przedstawiamy zestawienia powyższych wskaźników dla porównania z funduszami o największych wzrostach od sygnału KUP.

Możemy tutaj zobaczyć jak bardzo różnie zachowywały się poszczególne fundusze w analizowanych okresach czasowych od początku 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Państwa danych osobowych jest OPI Fund Sp. z o. o.
z siedzibą w Bytomiu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@opifund.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj