OPI Fund.pl -TOP 10 funduszy wg portalu – 28 maj 2020

Dodano - 28 maja 2020

Mamy następny tydzień wzrostów na rynkach światowych. Widzimy to oczywiście także na wzrostach funduszy inwestycyjnych. Od dzisiaj będziemy pokazywać także fundusze o najkorzystniejszych wzrostach w ostatnim tygodniu – będzie to dalsze ułatwienie w doborze funduszy do Portfeli w przypadku samodzielnego ich tworzenia.

Tym razem dla ułatwienia korzystania z poniższych zestawień prezentujemy razem fundusze krajowe i fundusze zagraniczne.

Tabele mamy dla wzrostów w ostatnim tygodniu (7d) oraz wzrosty najlepszych funduszy od ich sygnałów KUP generowanych przez system OPI Fund – SuperTrend2.

Vienna Life:

Generali:

AXA:

mBank:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Państwa danych osobowych jest OPI Fund Sp. z o. o.
z siedzibą w Bytomiu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@opifund.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj