TOP 10 funduszy wg OPI Fund

Dodano - 14 maja 2020

Wychodząc na przeciw sugestiom użytkowników portalu OPI Fund.pl rozpoczynamy systematyczne przedstawianie najlepszych funduszy dostępnych na naszym portalu.

Podstawowym narzędziem do inwestowania w akcje na giełdzie czy w fundusze inwestycyjne jest stosowany system analityczny a jego skuteczność można ocenić wg wyników jakie umożliwia osiągać w inwestowanych walorach.

Na początek będziemy przedstawiać najlepsze fundusze dla najpopularniejszych miejsc inwestowania: tj. dla Vienna Life, Generali, AXA oraz dla platformy mBanku.

Vienna Life.

Fundusze akcyjne krajowe:

Zestawienia będziemy przedstawiać jako skany z Rankingu funduszy w których zobaczymy kolejne fundusze wg wzrostów od ich sygnału Kupuj – dane w kolumnie Wynik od sygnału.

Generali.


AXA

mBank

Przedstawiając Państwu najlepsze fundusze w danym okresie dostępne w poszczególnych miejscach inwestowania wg sygnałów Kupuj naszego systemu SuperTrend2, wskazujemy potencjalne możliwości stosowania wskazań portalu OPI Fund.pl. Do optymalnego wykorzystania tych możliwości potrzebna jest lepsza znajomość narzędzi dostępnych na portalu i bieżące korzystanie z naszych zasad i dostępnych wskaźników.

Powyższe zestawienia będziemy prezentować co tydzień w środę a raz na miesiąc zaprezentujemy Ranking najlepszych funduszy wg ich wyników od 1 stycznia 2018 roku – jak poniżej.

Vienna Life

Generali

AXA

mBank

Porównanie wyników funduszy umożliwi także zrozumienie dlaczego otrzymujemy nieraz tak bardzo różniące się wyniki dla różnych miejsc inwestowania. Powyższe zestawienia mamy dla wszystkich funduszy dostępnych w danych miejscach – a przecież każde miejsce inwestowania ma wiele Produktów, które także mają bardzo różne dostępne fundusze – co w efekcie decyduje o lepszych czy gorszych wynikach Portfeli dla określonych Produktów w ramach danych miejsc.

Życzymy efektywnej analizy przedstawionych informacji i oczekujemy dalszych sugestii co do tego materiału jak i innych oczekiwanych przez Was informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Państwa danych osobowych jest OPI Fund Sp. z o. o.
z siedzibą w Bytomiu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@opifund.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj